Navrhněte osobnosti na Ceny města

5. prosince 2016 | ročník:

Od 1. prosince letošního roku až do 31. ledna 2017 mohou Olomoučané navrhovat jména osobností, které by si podle nich zasloužily získat Cenu města Olomouce či Cenu za počin roku. Konečný seznam laureátů vzejde z hlasování zastupitelstva. Navržené osobnosti si ocenění převezmou v červnu 2017.

„Tentokrát to bude již podvacáté, co si osobnosti spjaté s Olomoucí, životem v ní a jejím rozvojem převezmou Ceny města. Již osmým rokem také oceňujeme zvláštní příležitosti, ať už v kultuře, sportu nebo zkrátka příležitosti životní, Cenou za počin roku. Sám jsem zvědavý, jaké návrhy se nám letos od občanů sejdou,“ říká náměstek primátora Pavel Urbášek.

Návrhy je možné podávat pouze do 31. ledna 2017. Nominační formulář a již oceněné laureáty z předchozích let najdete na webu: www.cenamesta.cz. Písemné návrhy mohou občané nebo organizace posílat v obálce zřetelně označené „Cena města“ na adresu: Magistrát města Olomouce, k rukám vedoucího odboru, odbor vnějších vztahů a informací, Horní náměstí 583, budova radnice, 779 11 Olomouc, nebo na e-mailovou adresu cena.mesta@olomouc.eu.